Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni DORIS 1 L

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni DORIS 1 L

8,00 złCena
mężczyźni na budowie

Jakość i Praktyczność

Komfort i trwałość

Obuwie robocze

Nowości

Ogrodniczki URG-S1 BLUE ELASTAN 260G

Ogrodniczki URG-S1 BLUE ELASTAN 260G

89,00 złCena

Brak produktu

Spodnie L40513 BIAŁO-SZARE

Spodnie L40513 BIAŁO-SZARE

75,00 złCena

 SUBSKRYBUJ NA NOWOŚCI

 i bądż pierwszym, który dowie się o wszystkich zniżkach, ofertach aktualizacjach.

Polityka prywatności – zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności 

 

Odzież robocza - sklep BHP-PROFI

Sklep BHP-PROFI oferuje odzież roboczą i ochronną renomowanych producentów, w tym marek Urgent, Lahti Pro i Portwest. Ubrania robocze zabezpieczają odzież prywatną pracownika przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. Posiadamy odzież charakterystyczną dla konkretnych branż, jak fartuchy dla pracowników gastronomii i służb zdrowia. W ofercie dostępne są eleganckie koszule flanelowe i podkoszulki robocze w szerokiej gamie kolorystycznej. Odzież robocza występuje w wersji ocieplanej i nieocieplanej i doskonale sprawdzi się o każdej porze roku. Państwa uwadze polecamy kurtki, bluzy oraz kamizelki ostrzegawcze w doskonałym stosunku jakości do ceny. Produkty wykonano z trwałych i oddychających materiałów, co zapewnia komfort noszenia podczas pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Odzież ochronna

Odzież ochronna przeznaczona jest dla grup zawodowych pracujących w trudnych warunkach, w których występuje zagrożenie utraty zdrowia lub życia. Dostarczamy różne rodzaje odzieży ochronnej dostosowanej do konkretnych branż i specyfiki wykonywanej pracy. W ofercie posiadamy specjalistyczną odzież przeznaczoną dla spawaczy oraz użytkowników przebywających w ekstremalnych warunkach temperaturowych. Oferujemy buty ochronne, kurtki oraz spodnie robocze dla pracowników budowlanych i magazynierów oraz pracowników innych gałęzi przemysłu. W sprzedaży dostępne są także kaski, kominiarki i zatyczki do uszu oraz rękawice ochronne. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

Odzież robocza i ochronna zakupiona w naszym sklepie to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa nawet w najcięższych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu BHP-PROFI.

lahti.png

Płatności i bezpieczeństwo

Zapraszamy do nas

Polska, 95-100 Zgierz,

 ul. Rembowskiego 11

e-mail: bhp.profi.2019@gmail.com

tel: 501831275 

Dołącz do nas

  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook
  • Szary Twitter Ikona
  • Ikona szara Pinterest

BHP-Profi

Zgierz.Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone.