Bluzy robocze

 

 

Nienaganna prezencja pracowników wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Estetyczne i wygodne bluzy robocze męskie i damskie dostępne w naszej ofercie przeznaczone są m.in. dla pracowników medycznych i laboratoryjnych oraz branży spożywczej. W ofercie znajdą Państwo fartuchy, żakiety, spódnice i sukienki wykonane z bawełny oraz innych materiałów wysokiej jakości, co zapewnia najwyższy poziom komfortu. Oferujemy najmodniejsze fasony bluz roboczych w doskonałym stosunku jakości do ceny.

Fartuchy męskie i damskie

Dostępne w naszej ofercie fartuchy męskie i damskie przeznaczone są dla pracowników służby zdrowia i laboratoriów. Produkty są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Nawet po wielu praniach, fartuch nie zmienia koloru i zachowuje swój rozmiar. W zależności od modelu, fartuchy wyposażone są w jedną lub dwie kieszenie boczne oraz kieszeń wewnętrzną.

Żakiety i spódnice

Modny żakiet z długim rękawem może stanowić doskonałe uzupełnienie odzieży roboczej pracowników medycznych. Produkty chronią lekarzy i pielęgniarki przed zagrożeniami wynikającymi z charakteru ich pracy. Bluzy robocze zostały uszyte z oddychających i elastycznych tkanin, co zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. W ofercie znajdują się także spódnice i sukienki w modnych kolorach i fasonach.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bluz roboczych sklepu BHP-PROFI.

Płatności i bezpieczeństwo

Zapraszamy do nas

Polska, 95-100 Zgierz,

 ul. Rembowskiego 11

e-mail: bhp.profi.2019@gmail.com

tel: 501831275 

Dołącz do nas

  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook
  • Szary Twitter Ikona
  • Ikona szara Pinterest

BHP-Profi

Zgierz.Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone.