Kamizelki i

bezrękawniki

W asortymencie sklepu BHP-PROFI znajdują się kamizelki i bezrękawniki robocze przeznaczone dla pracowników służb drogowych, kierowców i pracowników branży przemysłowej oraz budowlanej. Odzież wyprodukowana została zgodnie z surowymi normami europejskimi i spełnia wszelkie wymagania względem jakości i bezpieczeństwa. Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych. Oferowane przez naszą firmę kamizelki robocze oraz bezrękawniki doskonale sprawdzą się też podczas prac w przydomowym ogrodzie lub na działce.

Kamizelki robocze

Posiadamy dwustronne kamizelki robocze wykonane z wodoodpornego, fluorescencyjnego materiału. Produkty przeznaczone są dla pracowników transportu i służb drogowych. Kamizelki zostały wyposażone w specjalne pasy fluorescencyjne dla zwiększenia widoczności. Oprócz kamizelek, w naszej ofercie znajdą Państwo także inne elementy odzieży ostrzegawczej.

Bezrękawniki robocze

Oferujemy bezrękawniki ocieplane na polarze oraz bezrękawniki uszyte z impregnowanej tkaniny powlekanej PVC, która zabezpiecza przed wsiąkaniem wody i zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza. Produkty doskonale sprawdzą się w niskich temperaturach i niekorzystnych warunkach atmosferycznych. W sprzedaży dostępne są bezrękawniki robocze firm Lahti Pro oraz Urgent. Produkty zapewniają wysoki komfort podczas użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Płatności i bezpieczeństwo

Zapraszamy do nas

Polska, 95-100 Zgierz,

 ul. Rembowskiego 11

e-mail: bhp.profi.2019@gmail.com

tel: 501831275 

Dołącz do nas

  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook
  • Szary Twitter Ikona
  • Ikona szara Pinterest

BHP-Profi

Zgierz.Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone.