Kurtki i Polary

W ofercie BHP-PROFI dostępnych jest kilkanaście modeli kurtek i polarów roboczych różniących się między sobą zastosowanymi materiałami oraz fasonem. Oferujemy odzież dla pracowników budowlanych, kierowców, magazynierów oraz serwisantów i pracowników ochrony. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie spełniają międzynarodowe normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Współpracujemy wyłącznie z cenionymi producentami odzieży roboczej, m.in. firmami Portwest, Lahti Pro i Urgent.

Kurtki robocze

Dostępne w ofercie kurtki robocze zostały zaprojektowane z myślą o różnych grupach zawodowych. Wykonano je z bardzo trwałych tkanin, odpornych na odbarwienia oraz uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają wysoki komfort użytkowania o każdej porze roku. Posiadają obszerne kieszenie do przechowywania narzędzi lub innych przedmiotów niezbędnych w pracy. W naszej ofercie dostępne są pojedyncze modele kurtek oraz kurtki w komplecie z ogrodniczkami w różnych kolorach.

Polary robocze

W ofercie znajdą Państwo także polary oraz bluzy robocze wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem i nowoczesnym fasonem. Polary robocze wykonane zostały z przyjemnych w dotyku materiałów, które się nie mechacą. Doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniając swobodę ruchów i komfort noszenia. Wszystkie proponowane przez nas bluzy polarowe posiadają certyfikat CE oraz spełniają normy EN.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy BHP-PROFI ze Zgierza.

Płatności i bezpieczeństwo

Zapraszamy do nas

Polska, 95-100 Zgierz,

 ul. Rembowskiego 11

e-mail: bhp.profi.2019@gmail.com

tel: 501831275 

Dołącz do nas

  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook
  • Szary Twitter Ikona
  • Ikona szara Pinterest

BHP-Profi

Zgierz.Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone.