Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzegawcza przeznaczona jest dla osób pracujących w warunkach ograniczonej widoczności. Oferujemy intensywnie żółte i pomarańczowe kamizelki, t-shirty oraz spodnie dla pracowników służb drogowych i przemysłowych. W szerokiej ofercie BHP-PROFI znajdą Państwo także akcesoria, w tym szelki i czapki odblaskowe. Odzież ostrzegawcza zmniejsza ryzyko wypadku. To podstawowy element wyposażenia każdego pracownika, który ma decydujący wpływ na jego bezpieczeństwo podczas pracy.

Odzież odblaskowa – widoczność w miejscu pracy

Odzież odblaskowa została wykonana ze specjalnych tworzyw, które odbijają światło w kierunku jego źródła zapewniając użytkownikom odpowiednią widoczność w każdych warunkach. Produkty zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów, które gwarantują wysoką funkcjonalność. Przy wyborze odzieży należy kierować się przede wszystkim charakterem wykonywanych czynności, a także warunkami panującymi w miejscu pracy.

Odzież odblaskowa została stworzona nie tylko z myślą o pracownikach, ale również uczestnikach ruchu drogowego. Posiadanie kamizelki ostrzegawczej, czapki, czy innych elementów odblaskowych podczas jazdy rowerem, czy poruszania się poza terenem zabudowanym i nieoświetlonym jest uwarunkowana prawnie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Płatności i bezpieczeństwo

Zapraszamy do nas

Polska, 95-100 Zgierz,

 ul. Rembowskiego 11

e-mail: bhp.profi.2019@gmail.com

tel: 501831275 

Dołącz do nas

  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook
  • Szary Twitter Ikona
  • Ikona szara Pinterest

BHP-Profi

Zgierz.Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone.