Odzież robocza specjalistyczna

 

Trudne warunki środowiskowe, czy fizyczne stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia pracownika. W niektórych przypadkach konieczne jest posiadanie specjalistycznej odzieży roboczej, dostosowanej do ciężkich warunków, typowych dla danego miejsca pracy.

W ofercie sklepu BHP-PROFI znajduje się specjalistyczna odzież BHP przeznaczona dla różnych grup zawodowych. Posiadamy m.in. bluzy oraz kurtki trudnopalne i antystatyczne dla pracowników narażonych na działanie ognia oraz kurtki wodoodporne zapewniające optymalną ochronę w każdych warunkach. W ofercie także fartuchy i rękawy spawalnicze oraz kominiarki i kołnierze do ochrony głowy i szyi. Produkowane z wykorzystaniem bardzo dobrych gatunkowo materiałów, gwarantują wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Polecamy również płaszcze z elementami odblaskowymi, a także odblaskowe kamizelki i koszule oraz inne elementy odzieży ostrzegawczej.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie spełniają rygorystyczne normy w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Doskonale sprawdzą się w każdych warunkach i zapewniają swobodę podczas poruszania. Proponujemy wyłącznie specjalistyczną odzież roboczą sprawdzonych producentów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy BHP-PROFI.

Płatności i bezpieczeństwo

Zapraszamy do nas

Polska, 95-100 Zgierz,

 ul. Rembowskiego 11

e-mail: bhp.profi.2019@gmail.com

tel: 501831275 

Dołącz do nas

  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook
  • Szary Twitter Ikona
  • Ikona szara Pinterest

BHP-Profi

Zgierz.Polska

2019 Stworzony przez firmę Adlex.Wszelkie prawa zastrzeżone.